1573567895082

Marketing Content Specialist

Cracow, Małopolskie, Poland UNICARD SA Full-time
almost 2 years ago

Job Description:

OPIS STANOWISKA:

Jesteśmy polską firmą, która w tym roku świętuje 30 lat działalności. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu projektowania oraz wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Systemów Kartowych i Systemów Smart City. Dostarczamy również karty zbliżeniowe i elektroniczne.

To, co wyróżnia nas w oczach Klientów to m.in.:

- bardzo wysoka jakość oferowanych przez nas produktów (nasze najstarsze instalacje pracują bezawaryjnie u Klientów od kilkudziesięciu lat

- rozwinięty dział R&D i produkcja autorskich urządzeń oraz oprogramowania – w Polsce! (dla produkowanych przez nas urządzeń gwarantujemy długi okres dostępu do części zamiennych i serwis

- ogromne doświadczenie powstałe na fundamencie 30lat pracy z Klientami (znamy problemy naszych Klientów i chętnie dzielimy się najlepszymi, wypracowanymi przez lata praktykami)

- szybki czas reakcji i profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań (biura regionalne – Kraków, Warszawa, Poznań, oraz rozwinięta sieć partnerów pozwalają na sprawną obsługę wszystkich Klientów)

Nasze systemy wdrożyliśmy m.in. w obiektach rządowych, budynkach biurowych, zakładach produkcyjnych, przemysłowych, bankach, szkołach, szpitalach, obiektach handlowych czy hotelach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom udanych projektów zyskaliśmy pozycję lidera w branży, a w naszym portfolio wciąż pojawiają się nowe produkty i usługi.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

- Opracowywanie strategii w obszarze marketingu treści oraz kalendarza działań;

- Tworzenie i redagowanie atrakcyjnych treści marketingowych do materiałów promocyjnych drukowanych i internetowych (blog, ulotki, karty katalogowe, opisy produktów, mailingi, infografiki);

- Wyszukiwanie i planowanie tematów, które odpowiadają na realne potrzeby różnych segmentów klientów i wspierają każdy etap lejka sprzedażowego B2B;

- Optymalizacja różnorodnych treści pod kątem SEO wspólnie z agencją interaktywną;

- Wsparcie w planowaniu, tworzeniu i wdrażaniu kampanii e-mail marketingowych

Co najbardziej docenimy:

- Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

- Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści w oparciu o standardy SEO;

- Lekkie pióro i doskonałe operowanie językiem polskim;

- Znajomość narzędzi copywriterskich oraz zasad edytorskich;

- Kreatywność, dociekliwość, dokładność, samodzielność w działaniu;

- Doświadczenie w pracy z systemami CMS;

- Znajomość narzędzi SEO np.: Senuto, Ahrefs lub Surfer SEO.

Chcemy Ci zaoferować:

- Dynamiczny proces podejmowania decyzji - nie jesteśmy korporacją, Twoje pomysły i Twoje zaangażowanie naprawdę będą miały wpływ na naszą przyszłość;

- Samodzielność działania i realne przełożenie na aktywności marki, jej wizerunek i strategię rozwoju;

- Pro-pracowniczą atmosferę nakierowaną na rozwój, ponadstandardowe i innowacyjne działania;

- Otwartość przełożonych i współpracowników na kreatywne pomysły oraz rozwiązania;

- Pracę z ludźmi pełnymi pasji;

- Atrakcyjne warunki finansowe z premią uzależnioną od wyników;

- Szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.;

- Umowa o pracę lub B2B zależnie od Twoich preferencji;

- Możliwość pracy w systemie hybrydowym ( łączenie pracy zdalnej i stacjonarnej).

Brzmi znajomo? Spotkajmy się i porozmawiajmy :)

Zachęcam do aplikowania.