Nabídkách bonusů - 2 minutes read


ICE se blíží kapacitě pro rok 2023 devět měsíců před zahájením výstavy


Stánky na veletrhu ICE London 2023 jsou devět měsíců před zahájením výstavy obsazeny z 85 %.


To znamená, že se tato akce vyrovná akci ICE London 2020, která se konala těsně před prvním uzavřením pandemie Covid-19 v březnu 2020.


Poptávku po stáncích podpořil úspěch veletrhu ICE London 2022, který se konal v dubnu, a také návrat klíčových dodavatelů pozemních technologií.


Výstavy v roce 2022 se zúčastnili profesionálové z herního průmyslu ze 158 jurisdikcí, 59 zemí a 410 vystavujících společností.


"Stanovili jsme si náročné cíle pro naše zákazníky a s potěšením mohu říci, že jsme je překonali. Máme dalekosáhlé plány jak pro kamenné, tak pro online hazardní hry. V současné době pracujeme na nabídkách bonusů, abychom přilákali nové hráče," řekl Stuart Hunter, generální ředitel společnosti Clarion Gaming.


"Z neoficiální zpětné vazby, nezávislého průzkumu, který jsme si nechali zpracovat, a především z objemu dotisků knih je zřejmé, že vystavovatelé ICE London 2022 se na výstavu po dvouleté absenci způsobené omezeními ze strany Covidu mimořádně úspěšně vrátili."


Hunter dodal, že mnoho návštěvníků se vrátilo, aby si během veletrhu ICE London 2022 rezervovali stánek.


"Naprostá většina vystavovatelů, kteří se zúčastnili veletrhu, se na ICE znovu přihlásila a značný počet z nich požádal o další plochu pro stánek," pokračoval. "Značka ICE se vrací ke svým tradičním únorovým termínům s energií, odhodláním a skutečným smyslem pro věc.


"ICE Londýn je i nadále událostí, kde se rodí nápady, formulují nové strategie a píše budoucnost."


Přehlídky 2022 se zúčastnila řada předních průmyslových sítí a strategických organizací, včetně Evropské asociace kasin (ECA), Mezinárodní asociace herních konzultantů a Mezinárodní asociace herních regulátorů.


Prezident ECA Per Yaldung ocenil návrat výstavy do původního termínu a dodal, že organizace bude před příštím ročníkem spolupracovat se společností Clarion Gaming.


"Všichni v předváděcích místnostech ExCeL London si připomněli energii a vitalitu velkých osobních akcí," řekl Jaldung. "Výstava ICE je nejvýznamnější celosvětovou událostí v oboru a jsem potěšen, že již tak krátce před zahájením je výstava téměř zaplněna."


"ICE hraje klíčovou roli při obnově sektoru pozemních hazardních her po Covidu a ECA spolupracuje s týmem Clarion Gaming na programu sympozia pro dodavatele a provozovatele kasin před ICE 2023."


Tato zpráva navazuje na otevření linky Elizabeth Line z minulého týdne, které zkrátí dobu jízdy z centra Londýna na ExCeL na 12 minut.


ICE London 2023 je naplánována na 7.-9. února 2023 na londýnském výstavišti ExCeL.


on nejlepsiceskacasina

Related Resources:

#postid-5356" target="_blank">Online hracích automatů

Nejlepšími českými online kasiny

Ceská legální online kasina

Kasino o peníze